0910 584 228 info@redo.sk

Ako reálne ušetriť pri stavbe alebo rekonštrukcii

Ušetrili sme 10% oproti najnižším cenám na internete

Ak už za sebou máte zopár rekoštrukcií, alebo stavieb, tak viete, že šetriť na menej kvalitných a neoverených produktoch sa neoplatí. Je rozumnejšie kúpiť kvalitný produkt za najnižšiu cenu. A hneď na začiatok si musíme povedať, že toto nie je reklama na Hornbach.

Je zaujímavé sledovať, ako mnohí stavebníci opovrhujú Hornbachom a podobnými predajňami. Na jednej strane im to neberieme, pretože malý železiarsky, vodárenský, alebo elektroinštalačný sortiment nepochybne nakúpite výhodnejšie inde, ale pri drahších položkách vďaka cenovej záruke pekne ušetríte.

Čo je cenová záruka?

Či už v Hornbachu kupujete podlahy, dvere, svietidlá, batérie, umývadlá, sprchy, vane, wc, skrinky, spotrebiče, náradie, alebo akýkoľvek iný tovar, stačí konkrétnu položku vyhľadať na internete u konkurencie za nižšiu cenu a uplatiť si cenovú záruku. Cenu vám nielenže dorovnajú, ale dokonca znížia o ďalších 10%. Ak máte napríklad v Hornbachu vyhliadnutý tovar za 119 eur a u konkurencie ho nájdete za 100 eur, tak vaša konečná cena bude 90 eur.

Predavači na vás nebudú zazerať

S uplatnením cenovej záruky sme nikdy problém nemali. Jednoducho oslovíte predavača na predajni, že si chcete uplatniť cenovú záruku na konkrétny tovar. V telefóne mu ukážete ponuku konkurenčného e-shopu s nižšou cenou a predavač vám ochotne vystaví doklad, ktorý predložíte pri pokladni. Cenová záruka platí aj pri reklamných a zľavových akciách konkurencie, aj pre e-shopy a dokonca až 30 dní po kúpe.

Kde je háčik?

Naozaj nikde. Ak nájdete identický tovar s rovnakým typovým označením od rovnakého výrobcu u konkurencie za nižšiu cenu, tak ušetríte 10% oproti najlacnejšej ponuke. Aby boli podmienky férové, konkurečný predajca musí mát prevádzku na Slovensku a musí podnikať regulérne, na základe tunajších zákonov a daní, a taktiež poskytovať záruku a servis.

Podrobnosti cenovej záruky nájdete na stránkach Hornbachu

1 komentár k “Ako reálne ušetriť pri stavbe alebo rekonštrukcii”

Nie je možné pridávať komentáre.

technický prevádzkovateľ WEBIO, s.r.o., idea Lorant Szabo